Fredag 5 september: Vi samlas på Hägglunds Arena kl. 15.00 för avresa till hotellet i minibuss. Incheckning i dubbelrum, sen avnjuter vi en middagsbuffé tillsammans.

Lördag 6 september: Vi packar ihop och efter frukost åker vi till golfbanan där vi ska spela en tävling. Efter tävling och eventuell lunch åker vi vidare mot ett nytt boende och en god middag. Här finns det både dubbel- och enkelrum för den som vill.

Söndag 7 september: Vi packar ihop, äter frukost och beger oss till nästa golfbana för spel tillsammans. När alla är inne käkar vi en sen lunch tillsammans innan hemfärd.

Ta med egen dryck, snacks och badkläder samt ett pris värt 75-100 kr.

Priset blir minst 2600 kr plus middag lördag. Busskostnad och drivmedel tillkommer med ca 600-700 kr, då vi inte vet hur många som hänger med än.

Anmäl er i formuläret nedan, senast 20 augusti. Max 24 platser.

Välkomna!